Avon 19MMX33M ZÖLD PVC SZIGETELŐ SZALAG
19MMX33M ZÖLD PVC SZIGETELŐ SZALAG
Elérhető
Elérhetőség: Raktáron;
Egységár (darab):
Cikkszám:
AVN9867700K
Márka:
Avon
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Elektromos szalagok
Leírás
BS 4J10 (Aero) és BS 3924 szerint gyártva.
33 méter hosszú tekercsek Vastagság: 0.13 mm (5 mil)
Tapadás: 0.47 kg/25 mm (16.5 oz/1”)
Szakítószilárdság: 5.2kg/cm2
Elongáció: 150%
Max. feszültség: 5.5 kv
Szigetelési osztály: 80 c
Csomagolási egység: 10 db
19mm = 40.
25mm = 30.