COOLPACK 2.0 és tabless technológia.
A termék az alábbi kategóriákban található:
Bosch akkumulátorok és töltők
Leírás
Szállítási terjedelem:
  • 2 db EXPERT EXBA18V-55 Li-ion akkumulátor, 18 V, 5.5 Ah (1600A036Z6)
  • 2 db EXPERT EXBA18V-80 Li-ion akkumulátor, 18 V, 8.0 Ah (1600A036ZB)
  • 1 db EXPERT EXAL18V2-320 két férőhelyes gyorstöltő 18 V-os Li-ion akkumulátorokhoz (L-BOXX-ban) (1600A02YG5)
  • EXBA18V-80 extrém üzemidővel és EXBA18V-55 akár 2000 W teljesítménnyel (belső laboratóriumi tesztadatok, pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor).
  • EXBA18V-80 nagy teljesítményű tabless cellákkal az akár 2400 W-os maximális teljesítményért (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral) és EXBA 18V-55 nagy teljesítménnyel és kiemelkedő energiasűrűséggel.
  • Egyetlen akkumulátor mindenhez: kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Az EXBA18V-80 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 120%-kal több üzemidőt biztosít nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén (a Professional GBA 18V 4.0Ah-val összehasonlítva; belső laboratóriumi tesztek; lágyacél csiszolása Professional GWS 18V-15 S + legyezőtárcsával, 30 s-os intervallumok 5 s-os szünetekkel). Az akkumulátor fejlett tabless cellatechnológiát használ, ami akár 2400 W maximális teljesítményt biztosít (belső laboratóriumi tesztadatok; pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátor). Az EXBA18V-55 nagy teljesítményű Expert akkumulátor akár 2000 W maximális teljesítményt biztosít a nagyobb igénybevételt jelentő alkalmazásokhoz, amelyhez hosszabb üzemidő párosul (belső laboratóriumi tesztek alapján; pillanatnyi maximális teljesítmény teljesen feltöltött, új akkumulátorral). A megerősített, robusztus háznak és a COOLPACK 2.0 technológia által biztosított kiváló hőkezelésnek köszönhetően mindkét akkumulátor tartós és hosszú élettartamú. Az EXAL18V2-320 egyszerre két akkumulátort tölt 16 A-rel, így két EXBA18V-80 akkumulátor mindössze 39 perc alatt, két EXBA18V-55 akkumulátor pedig 31 perc alatt tölthető fel. A töltő intelligens Active Air Cooling 3.0 és FlexTemp Charging technológiákkal rendelkezik, amelyek -10°C és +55°C közé bővítik a hőmérséklet-tartományt. Ez lehetővé teszi a meleg és hideg akkumulátorok gyors töltését, ezzel jelentősen csökkentve az állásidőt – emellett minden kényelmesen tárolható az egyedi gyártású L-BOXX-ban.